۲۵ شهریور

افزایش تقاضای نصب دوربین مدار بسته در کشور

اگر چه امروزه نیاز به نصب سیستم‌های حفاظتی در سطح جهان بیش از پیش افزایش داشته، اما طی ماه‌های اخیر تقاضای مردم ایران نسبت به نصب سیستم‌های حفاظتی از قبیل دوربین مدار بسته و دزدگیر افزایش چشمگیری داشته است.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام شرکت مهندسی نیتاران پارس، در تلاطم بازار اقتصادی کشور، مردم توجه بیشتری به امنیت خانه و اموال خود می‌کنند و البته نیروی انتظامی نیز مشوق مردم در تجهیز اماکن به سیستم‌های امنیتی و به‌ویژه دوربین مدار بسته است.

به گفته  مرتضی پرهیزکاری مدیر فروش شرکت نیتاران: از سه ماهه نخست امسال، تقاضای فروش و نصب سیستم‌های مدار بسته بسیار بیشتر از مدت مشابه خود در سال گذشته بوده است.

این فعال حوزه تجهیزات امنیتی بیان کرد: فروش امسال ما تقریبا در حدود ۳ برابر سال گذشته بوده که از این میزان، بیشتر تقاضا مربوط به نصب دوربین‌های مدار بسته و همچنین نصب دزدگیر است. شاید یکی از دلایل این افزایش تقاضا همین مسئله تلاطم در بازار اقتصادی باشد که طبیعتا موجب می‌شود مردم توجه بیشتری به حفظ اموال خود داشته باشند. ما در این شرکت سه دپارتمان سیستم‌های حفاظتی، سانترال و همچنین طراحی سایتداریم که افزایش فروش در بخش دوربین مداربسته کاملا محسوس است.

وی همچنین در مورد قابلیت تماشای تصاویر دوربین‌ها از طریق موبایل و راه دور افزود: اغلب مشتریان ما قابلیت انتقال تصویر موبایل را سفارش می‌دهند و تمایل دارند که بتوانند تصاویر را از طریق موبایل و از راه دور ببینند. این قابلیت فقط نیاز به یک شبکه اینترنت دارد که به دستگاه ذخیره ساز دوربین‌ها متصل می‌شود و این امکان را می‌دهد که بتوان تصاویر را از راه دور کنترل کرد یا بتوان آنها را در جای دیگری ذخیره کرد.

با افزایش سرعت اینترنت در کشور، امکان تماشای مستقیم تصاویر دوربین‌های مداربسته نیز میسر شده و همین امر سبب شده تا مردم بتوانند کنترل و نظارت بیشتری روی اموال خود داشته باشند.

پاسخ خود را ثبت کنید